۱۴۰۲ سه شنبه ۲۱ آذر
مهار تورم، رشد تولید
سامانه ی مدیریت پروژه های عمرانی

سامانه ی مدیریت پروژه های عمرانی

سامانه ی  مدیریت و کنترل پروژه های عمرانی جهت تحقق اهداف دولت الكترونیك با امكان دسترسی سریع، لحظه‌ای و دقیق پروژه‌های عمرانی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی، كاربران سازمان، پیمانكاران، ناظران و مشاوران در خصوص ایجاد اطلاعات، ثبت و بایگانی اسناد و كنترل پیشرفت پروژه‌های عمرانی تحت شبكه وب طراحی شده و در آن امكان رصد دقیق و لحظه‌ای پروژه‌های عمرانی توسط مدیران و ذی نفعان پیش بینی شده است.

تهیه ی برآورد پروژه‌های عمرانی، ایجاد صورت ‌وضعیت پیمانكاران، بررسی اسناد و صورت‌ وضعیت‌های كار توسط مشاور و كارفرما، امكان كنترل گردش كار اسناد، امكان ارسال سیستمی اسناد از طریق پیمانكار به مشاور و كارفرما، بایگانی اسناد و مدارك در سامانه و دسترسی آسان به آن ها، مدیریت پروژه‌های ثبت‌شده در سامانه به تفكیك نوع پروژه و محل اجرا، پایش پروژه‌ها در مراحل مختلف (از زمان انعقاد قرارداد تا تحویل پروژه) از قابلیت‌های سامانه ی مدیریت پروژه های عمرانی است. بایگانی الكترونیكی و حذف اسناد كاغذی، دسترسی آسان مدیران به اطلاعات و گزارش‌گیری از پیشرفت فیزیكی و ریالی از پروژه‌ها و قراردادها، دسترسی آسان به فهرست بها، بخشنامه‌ها، آنالیز بها و شاخص‌های تعدیل به‌ صورت آنلاین برای كاربران (كارفرما، مشاور و پیمانكار)، گردش كار تهیه و رسیدگی به‌صورت وضعیت‌ها (ایجاد صورت‌وضعیت انجام كار و تعدیل مربوطه توسط پیمانكار پروژه و ارسال الكترونیكی آن به ناظر، مشاور و كارفرما) از دیگر اهداف راه‌اندازی این سامانه است.

همچنین سامانه به گونه ای طراحی شده که امکان مشاهده ی وضعیت کل پروژه ها و یا سبدی از پروژه ها (Portfolio) برای ذی نفعان فراهم می باشد.

تاریخ به روزرسانی:
1400/03/03
تعداد بازدید:
1907
سال1402، مهار تورم و رشد تولید
آدرس :رشت ، میدان شهدای ذهاب، عمارت تاریخی شهرداری رشت، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت    کدپستی : 33683-41546 
تلفن :  33235053 - 013 نمابر: 33235056-013 پست الکترونیکی : Fava@rasht.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal