۱۴۰۰ دوشنبه ۲۷ ارديبهشت
تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز زن با بانوان همکار، دیدار و گفتگو کرد
به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز زن، نشستی با حضور رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و بانوان شاغل در این سازمان برگزار شد.
 
 
 

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز زن، نشستی با حضور رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و بانوان شاغل در این سازمان برگزار شد.

هانی عسکری در این نشست، ضمن تبریک این روز و با اشاره به زحمات و تلاش های بانوان این سازمان در امر پشتیبانی فنی مجموعه ی مدیریت شهری بیان داشت؛ در نظر گرفتن نقش شما در نهاد خانواده، یکی از اولویت های مدیریت مجموعه است.

 
 
 

وی افزود؛ امیدواریم در آینده نیز با بهره گیری از تخصص شما عزیزان در ارائه ی هر چه بهتر خدمات الکترونیک به شهروندان، به اهداف عالیه سازمانی دست یابیم.

رییس سازمان فاوا در پایان  ضمن تبریک این روز عزیز با اهدای گل و لوح سپاس از زحمات و تلاش های بانوان شاغل در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، تجلیل به عمل آورد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/11/15
تعداد بازدید:
87
منبع:
سال 1400 تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها
آدرس :رشت ، میدان شهدای ذهاب، عمارت تاریخی شهرداری رشت، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت    کدپستی : 33683-41546 
تلفن :  33235053 - 013 نمابر: 33235056-013 پست الکترونیکی : Fava@rasht.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal