۱۴۰۰ دوشنبه ۲۷ ارديبهشت
تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها
از سوی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و با مشارکت اپراتورهای تلفن همراه انجام شد؛ اجرای طرح ساماندهی و تجمیع دکل های مخابراتی
طرح ساماندهی و تجمیع دکل های مخابراتی، از سوی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت و با مشارکت اپراتورهای تلفن همراه اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، هانی عسکری رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در حاشیه ی اجرای  طرح ساماندهی و تجمیع دکل های مخابراتی، اظهار کرد: قرارداد واگذاری 9 نقطه ی تجمیعی با شرکت ایرانسل پس از طی مراحل قانونی و دریافت مصوبه ی شورای اسلامی شهر رشت منعقد شده است.

عسکری افزود؛ قرارداد سایت های شرکت مخابرات گیلان نیز پس از گذشت بیش از یک دهه تعیین تکلیف شده اند و در این قرارداد 2 سایت جدید نیز در خیابان های 176 و 179 گلسار به منظور بهبود پوشش آنتن دهی در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به امکان بروز مشکلات قانونی آتی در فرآیندهای قانونی و صدور مجوز در این امر، تاکید کرد: شهروندان می توانند قبل از امضای هرگونه قرارداد با اپراتورهای تلفن همراه، برای نصب دکل های مخابراتی، به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مراجعه نمایند.

رییس سازمان فاوا همچنین بی توجهی به ارائه ی آموزش های شهروندی به منظور برطرف کردن مشکلاتی همچون ممانعت های مردمی در نصب سایت های مخابراتی را نقطه ضعف اپراتورهای تلفن همراه عنوان کرد و گفت: لازم است شرکت های یاد شده، تلاش های بیشتر و مؤثرتری در این زمینه داشته باشند. 

رییس سازمان فاوا در پایان، خواستار همکاری شهروندان با شهرداری به منظور اجرای طرح ساماندهی و تجمیع دکل های مخابراتی شد.

تاریخ:
1399/09/14
تعداد بازدید:
142
منبع:
سال 1400 تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها
آدرس :رشت ، میدان شهدای ذهاب، عمارت تاریخی شهرداری رشت، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت    کدپستی : 33683-41546 
تلفن :  33235053 - 013 نمابر: 33235056-013 پست الکترونیکی : Fava@rasht.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal