۱۴۰۰ دوشنبه ۲۷ ارديبهشت
تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها
بررسی نرم افزارهای کنترل پروژه توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت
جلسه ی بررسی نرم افزارهای کنترل پروژه به عنوان یکی از مهم ترین ارکان استقرار ساختار مذکور، به صورت ویدیو کنفرانس در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، با عنایت به تاکید شهردار محترم مبنی بر استقرار ساختار کنترل پروژه در شهرداری رشت، جلسه بررسی نرم افزارهای کنترل پروژه به عنوان یکی از مهم ترین ارکان استقرار ساختار مذکور، به صورت ویدیو کنفرانس در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.

در این نشست، کلیه ی فرآیندهای موجود در سامانه ی مدیریت قراردادها و کنترل پروژه مورد تشریح و بررسی بهره برداران شهرداری قرار گرفت.

 
 
 
 

هانی عسکری، رییس سازمان فاوا ضمن تاکید بر لزوم تفکیک پروژه های مستمر از پروژه های غیر مستمر، بیان داشت؛ نگاه ما در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، تعریف این پروژه فراتر از راه اندازی یک نرم افزار و با هدف استقرار نظام کنترل پروژه در شهرداری رشت است.

 

 
 
وی افزود؛ با عنایت به کلیات ارائه شده در این نشست، ضروری است پس از انجام تحقیقات لازم و نظرسنجی از میزان رضایت سایر حوزه های متولی و بهره بردار از این سامانه، در اسرع وقت اقدامات قانونی لازم جهت انعقاد قرارداد و پیاده سازی نرم افزار مورد نظر حوزه های بهره بردار، صورت پذیرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/08/21
تعداد بازدید:
176
منبع:
سال 1400 تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها
آدرس :رشت ، میدان شهدای ذهاب، عمارت تاریخی شهرداری رشت، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت    کدپستی : 33683-41546 
تلفن :  33235053 - 013 نمابر: 33235056-013 پست الکترونیکی : Fava@rasht.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal