۱۴۰۰ دوشنبه ۲۷ ارديبهشت
تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها
تعیین تکلیف نهایی جا به جایی خط فیبر نوری خیابان 8 دی در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت
جلسه ی تعیین تکلیف نهایی جا به جایی خط فیبر نوری خیابان 8 دی در راستای تسریع در بهره برداری از پروژه ی مذکور، در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، جلسه ی تعیین تکلیف نهایی جا به جایی خط فیبر نوری خیابان 8 دی در راستای تسریع در بهره برداری از پروژه ی مذکور، در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری برگزار شد.

در این نشست، مقرر شد شرکت فناپ تلکام (سرمایه گذار پروژه ی فیبر نوری شهر رشت) جزییات برآورد جا به جایی فیبر نوری خیابان 8 دی را به سازمان فاوای شهرداری رشت اعلام تا پس از تایید در اسرع وقت، اقدامات لازم جهت شروع عملیات اجرایی صورت پذیرد.

 

همچنین، با توجه به پیش بینی ردیف بودجه ی عمرانی پروژه ی 8 دی در منطقه ی یک شهرداری، در خصوص پرداخت هزینه های مربوطه تصمیم گرفته شد، نسبت به تعیین تکلیف پرداخت هزینه از ردیف بودجه ی شهرداری منطقه و یا سایر ردیف های مورد نظر معاونت مالی و اقتصادی اقدام گردد.

 

لازم به ذکر است، در این جلسه علاوه بر مدیریت شرکت فناپ تلکام در استان گیلان، نمایندگان معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری، سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی و شهرداری منطقه یک نیز حضور داشتند.

 
 
 

 

تاریخ:
1399/08/12
تعداد بازدید:
113
منبع:
سال 1400 تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها
آدرس :رشت ، میدان شهدای ذهاب، عمارت تاریخی شهرداری رشت، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت    کدپستی : 33683-41546 
تلفن :  33235053 - 013 نمابر: 33235056-013 پست الکترونیکی : Fava@rasht.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal