۱۴۰۰ دوشنبه ۲۷ ارديبهشت
تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها
تعیین تکلیف قرارداد اجاره ی دکل های مخابراتی پس از یک دهه
هانی عسکری رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از برپایی نشستی در این سازمان با پیمانکار اجرایی شرکت همراه اول در استان گیلان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، هانی عسکری رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از برپایی نشستی در این سازمان با پیمانکار اجرایی  شرکت همراه اول در استان گیلان  خبر داد.

عسکری بیان داشت؛ با عنایت به اینکه با پیگیری های به عمل آمده از سوی سازمان و مجموعه ی شهرداری، قرارداد اجاره ی دکل های موجود شرکت مخابرات پس از گذشت بیش از یک دهه بلاتکلیفی تمدید شده است، لذا در خصوص مسائل مالی و اجرایی قرارداد، در این جلسه بحث وتبادل نظر گردید.

 
 

رییس سازمان فاوا افزود؛ با توجه به اعلام نیاز شرکت مخابرات جهت توسعه ی شبکه و احداث سایت های جدید این سازمان با رویکرد حفظ منظر شهری ایجاد سایت های اشتراکی تمامی مساعی خود را در تعامل با اپراتور های تلفن همراه به کار خواهد بست.


 

وی اظهار امیدواری نمود با توجه به ایجاد ساز وکار مشخص در شهرداری، زین پس تعاملات موثری با شرکت مخابرات در این خصوص صورت پذیرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

                  

تاریخ:
1399/07/28
تعداد بازدید:
181
منبع:
سال 1400 تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها
آدرس :رشت ، میدان شهدای ذهاب، عمارت تاریخی شهرداری رشت، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت    کدپستی : 33683-41546 
تلفن :  33235053 - 013 نمابر: 33235056-013 پست الکترونیکی : Fava@rasht.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal