۱۴۰۰ دوشنبه ۲۷ ارديبهشت
تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها
سامانه پیامکی اطلاع رسانی خدمات شهرسازی به شهروندان، توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت راه اندازی می شود
در راستای اطلاع رسانی بهنگام و جامع از وضعیت پرونده ها در مراحل کاری شهرداری رشت، سامانه پیامکی اطلاع رسانی خدمات شهرسازی به قابلیت های سیستم یکپارچه ی شهرسازی شهرداری رشت، افزوده می شود.

با توجه به اهمیت موضوع شفاف سازی در دستگاه ها و نهادهای اداری و خدمت رسان، به ویژه شهرداری ها و همچنین به منظور ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان محترم، در راستای اطلاع رسانی بهنگام و جامع از وضعیت پرونده ها در مراحل کاری شهرداری رشت، سامانه پیامکی اطلاع رسانی خدمات شهرسازی به قابلیت های سیستم یکپارچه ی شهرسازی شهرداری رشت، افزوده می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، هانی عسکری، رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ضمن اعلام این خبر بیان داشت؛ از جمله مزایای سامانه ارسال پیامک به ارباب رجوع، اطلاع یابی از زمان بازدید کارشناسی، وضعیت پرونده ها در مراحل کاری، ارسال پرونده به کمیسیون های ماده 100 و 77، صدور رأی، صدور فیش درآمدی با شناسه قبض و پرداخت، اعلام نقص پرونده و ... می باشد که در نهایت منجر به تسریع فرآیندها، تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از رفت و آمد غیر ضروری شهروندان می گردد.

وی بهره گیری از تمامی ابزارها و امکانات مبتنی بر فناوری اطلاعات، به منظور افزایش رفاه شهروندان و پیشگیری از وقوع جرائم اداری، از اهداف راه اندازی این سامانه دانست و خاطرنشان کرد؛ سامانه ی مذکور در مناطق پنج گانه و دبیرخانه کمیسیون های ماده صد و ماده ی 77 مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

تاریخ:
1399/05/07
تعداد بازدید:
132
منبع:
سال 1400 تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها
آدرس :رشت ، میدان شهدای ذهاب، عمارت تاریخی شهرداری رشت، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت    کدپستی : 33683-41546 
تلفن :  33235053 - 013 نمابر: 33235056-013 پست الکترونیکی : Fava@rasht.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal