در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت؛ چالش های نسخه ی آزمایشی تجمیع اطلاعات سیستم یکپارچه ی شهرسازی (سرا)، بررسی شد
نشستی به منظور بررسی چالش های پیش رو در اجرای نسخه ی آزمایشی سیستم یکپارچه سازی شهرسازی سرا، جهت بهره برداری در منطقه ی سه شهرداری رشت، در دفتر سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.
 
 

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، نشستی به منظور بررسی چالش های پیش رو در اجرای نسخه ی آزمایشی سیستم یکپارچه سازی شهرسازی سرا، جهت بهره برداری در منطقه ی سه شهرداری رشت، در دفتر سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.

در این نشست، هانی عسکری رییس سازمان فاوا با تاکید بر لزوم بسترسازی مناسب جهت افزایش کیفیت و ارتقای سطح خدمات رسانی الکترونیک اظهار داشت؛ خدمات با کیفیت موجب اعتمادسازی در میان شهروندان خواهد شد، لذا برای نیل به این هدف باید تمامی فرصت ها و چالش ها شناسایی و مورد بررسی کارشناسانه قرار گیرد تا با بهره گیری از ابزارهای نوین،کیفیت ارائه ی خدمات الکترونیک به شهروندان بهبود یابد.

 
 
 
 
 
در این جلسه مقرر شد گزارشی جامع از اقدامات مشابه صورت گرفته در سایر استان ها، جهت بهره برداری و افزایش کیفی این سیستم، تهیه و پس از بررسی دقیق کارشناسی مورد استفاده قرار گیرد.
 
 
 
 
 
 
 همچنین بررسی پیشنهاد معاونت شهرسازی و معماری شهرداری در خصوص تشکیل کارگروه فنی و تخصصی به منظور تجمیع سخت افزاری و نرم افزاری سامانه شهرسازی، از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.
 
 
 
 
 
لازم به ذکر است، سامانه ی یکپارچه ی شهرسازی سرا، به منظور پوشش تمامی فعالیت های حوزه های شهرسازی، نوسازی، درآمد، اصناف، طرح های تفصیلی و...، طراحی شده که به وسیله ی آن، فرآیندهای زمان بر و پیچیده ای مانند صدور پروانه، پایان کار و پاسخگویی به استعلامات شهرداری تسهیل شود و تحولی اساسی در ارائه ی خدمات الکترونیک به شهروندان ایجاد نماید.
 
 
 
تاریخ:
1398/09/02
تعداد بازدید:
115
منبع:
سال 1399 سال جهش تولید
آدرس :رشت ، میدان شهدای ذهاب، عمارت تاریخی شهرداری رشت، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت    کدپستی : 33683-41546 
تلفن :  33235053 - 013 نمابر: 33235056-013 پست الکترونیکی : Fava@rasht.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal