۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
سال 99 جهش تولید
برگزاری جلسه ی معارفه ی سرپرست جدید سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در دفتر سازمان فاوا
جلسه ی معارفه ی مهندس هانی عسکری سرپرست جدید سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت با حضور جمعی از مسئولین مدیریت شهری در دفتر سازمان فاوا برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، جلسه ی معارفه ی مهندس هانی عسکری سرپرست جدید سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت با حضور جمعی از مسئولین مدیریت شهری در دفتر سازمان فاوا برگزار شد.

در این نشست، طی سخنانی از سوی مهندس علی بهارمست سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه ی سرمایه ی انسانی، اسماعیل رحمتی مدیر اداره ی بازرسی ، مجید پورجعفری مدیر حراست و دکتر رضا ویسی سرپرست معاونت شهرسازی و معماری از زحمات مهندس لیلا عزیزی قدردانی به عمل آمد و  ابراز امیدواری گردید که سرپرست جدید سازمان فاوا با تکیه بر تجربه و سبقه ی مدیریتی، ضمن استفاده از ظرفیت های موجود، با بهره برداری درست از توانمندی های نیروهای متخصص سازمان در راستای اهداف شهر الکترونیک و مجموعه ی مدیریت شهری گام هایی موثر بردارند.

 

در حکم شهردار رشت خطاب به مهندس هانی عسکری سرپرست جدید سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات آمده است:

با عنایت به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان " سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات " منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند یکتا و با   بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری با رعایت صرفه و صلاح شهرداری و همچنین با بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود، در خصوص پیشبرد اهداف و ماموریت های سازمانی در راستای شرح وظایف مصوب موفق و موید باشید.

 
  
 
 
 
 
تاریخ:
1398/08/30
تعداد بازدید:
142
منبع:
سال 1399 سال جهش تولید
آدرس :رشت ، میدان شهدای ذهاب، عمارت تاریخی شهرداری رشت، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت    کدپستی : 33683-41546 
تلفن :  33235053 - 013 نمابر: 33235056-013 پست الکترونیکی : Fava@rasht.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal