نشست هم اندیشی بررسی قابلیت ها و فرآیندهای سیستم جامع منابع انسانی
در راستای بهره گیرى از آخرین فناورى های روز در سیستم بهبود خدمت رسانی الکترونیک، نشستی به منظور بررسی سیستم های اتوماسیون اداری جهت فرآیند محور کردن امور مکاتبات در دفتر سازمان فاوا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، در راستای بهره گیرى از آخرین فناورى های روز در سیستم بهبود خدمت رسانی الکترونیک، نشستی به منظور بررسی سیستم های اتوماسیون اداری جهت فرآیند محور کردن امور مکاتبات در دفتر سازمان فاوا برگزار شد.

در این نشست، راهکارها و فرآیندهای مورد نیاز مدیران به منظور افزایش ظرفیت بهره وری در مکاتبات، مورد بحث و بررسی قرار گرفت. همچنین پوشش تمامى فرآیندهاى عمومى سازمانى، منابع انسانى و اتوماسیون ادارى و ارتباط و یکپارچگى میان آن ها با هدف رفع مشکلات و  محدودیت ها و نیز تحت پوشش قرار دادن تمامی فرایندهای مالی از آغاز تا پایان، تسهیل ثبت و نگهداری وقایع و رویدادها و گزارش گیری های جامع، کامل و قابل استناد، از مهم ترین موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

شایان ذکر است، رسیدن به راهکاری یکپارچه و جامع با تمامى قابلیت ها، زمینه ای مناسب فراهم  می آورد تا کاربران از طریق آن بتوانند به کلیه خدمات سازمانى دسترسى داشته باشند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1398/07/02
تعداد بازدید:
101
منبع:
سال 1399 سال جهش تولید
آدرس :رشت ، میدان شهدای ذهاب، عمارت تاریخی شهرداری رشت، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت    کدپستی : 33683-41546 
تلفن :  33235053 - 013 نمابر: 33235056-013 پست الکترونیکی : Fava@rasht.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal