بررسی قابلیت های سامانه های نظرسنجی ، افکارسنجی و ارزشیابی در دفتر سازمان فاوا
در راستای پیشبرد اهداف و بهبود خدمت رسانی الکترونیک شهرداری رشت نشستی در خصوص بررسی قابلیت های سامانه های نظرسنجی ، افکارسنجی و ارزشیابی در دفتر سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، در راستای پیشبرد اهداف و بهبود خدمت رسانی الکترونیک شهرداری رشت نشستی در خصوص بررسی قابلیت های سامانه های نظرسنجی ، افکارسنجی و ارزشیابی در دفتر سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.

در این نشست ضمن تاکید بر اهمیت نظرسنجی و مطالعه ی افکار عمومی به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان، امکانات سامانه های نظرسنجی مورد بررسی قرار گرفت. سامانه نظرسنجی،افکارسنجی و ارزشیابی یک محصول تحت وب با نگاهی علمی به مقوله ی آمار در جهت مدیریت سازمان های بزرگ است که امکان طراحی پرسشنامه ، جمع آوری اطلاعات و ارزیابی های متمرکز و دقیق را برای مدیران مناطق و سازمان ها فراهم می آورد. شایان ذکر است سازمان فاوا با دعوت از روابط عمومی و حوزه ی تحول اداری شهرداری رشت نسبت به معرفی سامانه اقدام نمود تا در صورت نیاز حوزه های بهره بردار و ارسال نیازمندی های خود نسبت به تهیه ی آن اقدام نمایند.

 
 
 
 
 
تاریخ:
1398/05/16
تعداد بازدید:
61
منبع:
سال 1399 سال جهش تولید
آدرس :رشت ، میدان شهدای ذهاب، عمارت تاریخی شهرداری رشت، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت    کدپستی : 33683-41546 
تلفن :  33235053 - 013 نمابر: 33235056-013 پست الکترونیکی : Fava@rasht.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal