مدیریت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه اندازی سیستم جامع منابع انسانی در شهرداری رشت خبر داد
مدیریت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات از راه اندازی سیستم جامع منابع انسانی در شهرداری رشت خبر داد

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، لیلا عزیزی ضمن تاکید بر اهمیت وجود سرمایه های انسانی در افزایش بهره وری و کارآیی سازمانی گفت: با توجه به حجم عظیم اطلاعات منابع انسانی در سازمان ها و مشکلات عمده ای که در طبقه بندی و یکپارچگی این اطلاعات وجود دارد، استفاده از سیستم های یکپارچه در این حوزه ضروری و اجتناب ناپذیر است. در این راستا، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت در حال راه اندازی سیستمی جامع با پوشش بخش های مختلف مدیریت منابع انسانی با رویکردی یکپارچه و فرآیند محور است که با بکارگیری اطلاعات دقیق، بهنگام و مرتبط، امکان محاسبات پیچیده و حساس سازمانی را ایجاد نماید.

عزیزی همچنین با اشاره به گستردگی مسئولیت واحد منابع انسانی و اداری در سازمان ها افزود؛ راه اندازی یک سیستم جامع با پوشش تمامی فعالیت های مرتبط با منابع انسانی و اداری، امکان دسترسی سریع و ساده به اطلاعات پرسنل را برای مدیران منابع انسانی فراهم می آورد.

وی در خاتمه با تشریح کارکرد زیرسیستم های پیش بینی شده در طراحی نرم افزار جامع منابع انسانی شامل کارگزینی و تشکیلات ، حضور و غیاب، حقوق و دستمزد و رفاهی بیان داشت؛ این سامانه با حذف فرآیندهای زائد و تسهیل نظارت، نگهداری و پشتیبانی زیرساخت های فناوری اطلاعات، امکان مدیریت منابع انسانی با بالاترین سطح اطمینان را توسط مدیران ارشد سازمانی فراهم می آورد.

تاریخ:
1398/04/29
تعداد بازدید:
66
منبع:
سال 1399 سال جهش تولید
آدرس :رشت ، میدان شهدای ذهاب، عمارت تاریخی شهرداری رشت، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت    کدپستی : 33683-41546 
تلفن :  33235053 - 013 نمابر: 33235056-013 پست الکترونیکی : Fava@rasht.ir 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal